Kalendář akcí

  • 6. 3. 2021 – kurz s Václavem Bořánkem – Horsemanship 1, teorie jezdectví. ZRUŠENO. 
  • Asi nemusím vysvětlovat důvody, bohužel musíme tento kurzu zrušit.
    Těším se, že se uvidíme v červenci a srpnu na dalších kurzech s Václavem. Pokud by se uskutečnil ještě nějaký dřívější termín, informace o něm budou zveřejněny na stránkách www.krizanky35.cz.
  • Na prvním kurzu s Václavem začneme teorií, společně se dohodneme, s jakou náplní budeme pokračovat na letních kurzech. Přesné místo konání a počet účastníků bude upřesněn podle toho, jak budou vypadat aktuální vládní nařízení. Přihlášky prosím emailem na adresu janahorka@gmail.com. Cena 600 Kč za osobu.
  • 27. – 28. 3. 2021 – kurz s Veronikou Živnovou – klasická drezura, individuální lekce. Cena 3000 Kč za dvojici jezdec/kůň za oba dny (včetně ustájení pro koně – venkovní padock, seno, voda, a pitného režimu pro jezdce). V případě nepříznivého počasí se kurz přesune do nedaleké jezdecké haly. Přihlášky prostřednictvím emailu janahorka@gmail.com nebo telefonicky na čísle 773 693 943.
  • 24. – 25. 4. 2021 – kurz s Veronikou Živnovou – klasická drezura, individuální lekce. Cena 3000 Kč za dvojici jezdec/kůň za oba dny (včetně ustájení pro koně – venkovní padock, seno, voda, a pitného režimu pro jezdce). V případě nepříznivého počasí se kurz přesune do nedaleké jezdecké haly. Přihlášky prostřednictvím emailu janahorka@gmail.com nebo telefonicky na čísle 773 693 943.
  • 3. 7. 2021 –  – kurz s Václavem Bořánkem – konkrétní náplň kurzu a od toho se odvíjející podmínky budou uveřejněny v průběhu března. Pokud chcete mít již teď zajištěno místo s koněm, piště prosím na email janahorka@gmail.com. Počet diváků by neměl být omezen.
  • 28. 8. 2021 –  – kurz s Václavem Bořánkem – konkrétní náplň kurzu a od toho se odvíjející podmínky budou uveřejněny v průběhu března. Pokud chcete mít již teď zajištěno místo s koněm, piště prosím na email janahorka@gmail.com. Počet diváků by neměl být omezen.

 

Comments are closed.